İlimon Cafe & Bistro

Hakkımızda

İlimon Cafe & Bistro

2018’in güzel bir bahar ayında Mahmutlar ‘da açılan İ’limon Cafe & Bistro; aileler, gençler ve çocuklar için mükemmel bir kaçış noktası. İ’limon cafe;  ağaçların ve halka açık oyun alanlarının çevrelediği, sahile yakın doğa ile iç içe bir alanda yer almaktadır.

İsmini limon kelimesinin yöresel şive ile söylenişinden almıştır.  “İ’limon” Alanya yöre halkının “limon” yerine kullandığı bir kelimedir.

Cafemizi ziyaret ettiğinizde sizi özel tasarımıyla dinlendirici bir bahçe karşılamaktadır, sürprizlerle devam ederek ferah ve etkileyici bir salon, dostlarınızla maç izleyebileceğiniz bir TV corner, Gökyüzünü izleyebileceğiniz açılabilir tavan ve bu manzarayı süsleyen iki adet ağaç kafemizin içinde bulunmaktadır.

İ’Limon Cafe kendinizi özel hissetmeniz için birebir. Sıcak sohbet, özel servis, benzersiz lezzetler ve doğal içeceklerimizi tattıktan sonra, kendinizi yenilenmiş gibi hissedeceksiniz.

İ’limon’un güzellikleri bunlarla da sınırlı değil. Ebeveynler kahvelerini içerken, oyun alanlarında çocuklar doyasıya eğlenip anın keyfini çıkarabilirler.

İ’Limon Cafe'de, her damak tadına uygun eşsiz lezzetler yer alıyor. Formunu korumak isteyenler için Fit menüler,  çocuklara özel lezzetler, daha genç damak tatları için pizza ve burgerlar, Türk ve dünya mutfağından seçkin örnekler İ’Limon Cafe'de sizi bekliyor.

Hakkımızda